Adamowicz2019

Paweł Adamowicz 1965 - 2019

Pamiętamy Anię

Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Anny Przybylskiej.

Ania ukończyła naszą szkołę w 1997 roku; śledziliśmy Jej karierę aktorską i byliśmy  coraz bardziej dumni z tak znanej i powszechnie lubianej naszej absolwentki. Pamiętamy pogodną, zawsze uśmiechniętą dziewczynę o dużym temperamencie i ogromnej spontaniczności. Ujmująca była Jej naturalność i otwartość podczas przypadkowych spotkań z nauczycielami na gdyńskich ulicach - „Dzień dobry pani profesor, co słychać w naszej szkole …”

Także w latach, gdy biegali za Nią paparazzi, nic się nie zmieniło, zawsze miała  czas przystanąć, by zamienić choć kilka zdań o licealnych czasach.

Wielka szkoda, że Jej życie skończyło się tak bardzo przedwcześnie, że nie dane Jej było dłużej zaznawać rodzinnego szczęścia, rozwijać się zawodowo, dawać ludziom radość i udzielać im swojego życiowego optymizmu.