Szanowni MATURZYŚCI !!!

harmonogram odbioru świadectw maturalnych dla poszczególnych klas - 11 sierpnia - znajduje się poniżej (w artykułach)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SZANOWNI KANDYDACI !!

Ogłoszenie list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych:

12 sierpnia 2020 r. (środa) godz. 14.00

(na stronie IX LO, na tablicach ogłoszeń w szkole oraz w systemie naboru)

od 13 sierpnia do 18 sierpnia 2020 r. (w godz. 9.00 - 15.00)

potwierdzenie woli nauki w IX LO poprzez złożenie:

- oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej

-oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty

- 2 zdjęć (podpisanych na odwrocie imieniem i nazwiskiem)

- odpisu skróconego aktu urodzenia (kopia)

- karty zdrowia

- wypełnionego kwestionariusza

(kwestionariusz przygotowany przez szkołę dostępny będzie w szkole
oraz na stronie internetowej IX LO w zakładce „rekrutacja”)

Ogłoszenie list uczniów przyjętych i nieprzyjętych:
19 sierpnia 2020 r. (środa) godz. 14.00

w przypadku niezakwalifikowania się kandydata wnioski o ponowne rozpatrzenie składać można w szkole od 12 sierpnia

na formularzu dostępnym w szkole lub na stronie szkoły w zakładce „rekrutacja”

wnioski te będą rozpatrywane po 19 sierpnia
w przypadku zaistnienia wolnych miejsc

06 marca na hali GCS odbył się drugi rzut Halowej Ligi Lekkoatletycznej. Nasi reprezentanci pokazali się z bardzo dobrej strony wielokrotnie stając na podium!
I tak pierwsze miejsce zajęli: Monika Pietroń kl. Ib w biegu na 50 m oraz Kacper Grubba kl. IIe w skoku wzwyż.
Na drugiej pozycji uplasowali się: Kaja Kołodziejska kl. IIIg w skoku wzwyż oraz Konrad Białas kl. IIIc w biegu na 1000 m. Brązowe medale zdobyli Filip Śliwiński kl. IIc w skoku wzwyż oraz Paweł Szejko kl. IIc w biegu na 1000 m.
Na dalszych- punktowanych pozycjach znaleźli się: Maja Murawska kl.IId , szósta w biegu na 50 m, Błażej Krauze kl. IIc czwarty w skoku wzwyż oraz Zosia Klemensowska kl. IIe w biegu na 600 m, Julka Stańczyk kl. IIIg w skoku w dal, Malwina Majek kl. I oraz Marcin Wittbrodt kl. IIg w biegu na 50 m.
Wszystkim sportowcom dziękujemy za sportowe emocje i gratulujemy osiągniętych wyników !
 Katarzyna Białkowska