Szanowni Kandydaci!!!

Od dnia 26 czerwca do dnia 10 lipca składanie kopii świadectw w godzinach 10.00-15.00

(zgodnie z terminem systemu Nabór Pomorze).

Uprzejmie prosimy o zachowanie obowiązujących procedur bezpieczeństwa związanych z koniecznością zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Grupa uczniów klasy 1B1 o profilu biologiczno-chemicznym uczestniczyła w zajęciach laboratoryjnych w ramach programu skierowanego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Ćwiczenia wzbudziły ogromne zainteresowanie ze względu na niezwykle ciekawą część praktyczną.

Eksperymentowanie w prawdziwym laboratorium rozbudza w uczniach chęć wykonywania doświadczeń i pozostaje w ich pamięci na długo ze względu na praktyczną część zadań. Młodzież z niecierpliwością oczekuje kolejnych zajęć w prawdziwym laboratorium.

Joanna Spisak - Pietruszka