Szanowni Kandydaci!!!

Od dnia 26 czerwca do dnia 10 lipca składanie kopii świadectw w godzinach 10.00-15.00

(zgodnie z terminem systemu Nabór Pomorze).

Uprzejmie prosimy o zachowanie obowiązujących procedur bezpieczeństwa związanych z koniecznością zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa.

W marcu zagości w murach naszej szkoły Irlandia. Przywitamy ją tańcem, śpiewem i wszechotaczającą nas zielenią. Na plakatach, które zawisną już na początku marca na ścianach  szkolnych korytarzy, znajdziecie informacje o Zielonej Wyspie. Kolor zielony 17 marca to przepustka - ubierzmy się we wszystkie odcienie zieleni.

Przećwiczmy na  lekcjach angielskiego śpiewanie
: „The Wearing of the Green”,
„I still haven’t fund what I’m looking for”, „Kocham cię jak Irlandię.”
żeby w dniu św. Patryka czuć się, jak w rozśpiewanej Irlandii.

Zapraszamy również na  występ  zespołu muzyki irlandzkiej oraz warsztaty tańca irlandzkiego - szczegóły już wkrótce.

A JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ 17.03.2020 r. - DZIEŃ ŚW. PATRYKA W IX LO W GDYNI?

1. Uczniowie klas drugich biorą udział w części konkursowej obchodów Dnia Świętego Patryka poprzez :
  2. wykonanie wylosowanego zadania
  3. przystąpienie do konkursu wiedzy o Irlandii ( po 2- 3 przedstawicieli klas)
  4. 3)ubranie się na zielono (jak największa ilość osób), wykonanie i zamieszczenie selfie z widocznym numerem klasy na stronie FB szkoły oraz przesłanie zdjęcia na adres :
    1. Cała społeczność szkoły bierze udział w obchodach Dnia Św. Patryka poprzez:
  5. 1)wspólne śpiewanie na holu szkolnym piosenek nawiązujących do Irlandii: „The Wearing of the Green”, „I still haven’t fund what I’m looking for”, „Kocham cię jak Irlandię.
  6. 2)udział w konkursie na najciekawsze przebranie nawiązujące do Irlandii – prezentacja dn.17.03.2020r. oraz wykonanie i zamieszczenie selfie z widocznym nazwiskiem i numerem klasy na stronie FB szkoły i przesłanie na adres :
  7. 3)ubranie się na zielono i / lub przypięcie symboli irlandzkich do stroju, zrobienie makijażu nawiązującego do Irlandii.

(W razie pytań można się kontaktować z p. Danutą Paszak, Beatą Graszą)