Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do IX Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni

w przypadku niezakwalifikowania się kandydata wnioski o ponowne rozpatrzenie składać można w szkole od 13 sierpnia

na formularzu dostępnym w szkole lub na stronie szkoły w zakładce „rekrutacja”

wnioski te będą rozpatrywane po 19 sierpnia w przypadku zaistnienia wolnych miejsc

SZANOWNI KANDYDACI ZAKWALIFIKOWANI DO IX LICEUM

od 13 sierpnia do 18 sierpnia 2020 r. (w godz. 9.00 - 15.00) potwierdzenie woli nauki kandydatów zakwalifikowanych do IX LO przez złożenie:

- oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej

- oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty

- 2 zdjęć (podpisanych na odwrocie imieniem i nazwiskiem)

- odpisu skróconego aktu urodzenia (kopia)

- karty zdrowia

- wypełnionego kwestionariusza

(kwestionariusz przygotowany przez szkołę dostępny jest w szkole
oraz na stronie internetowej IX LO w zakładce „rekrutacja”)

Ogłoszenie list uczniów przyjętych do IX Liceum
19 sierpnia 2020 r. (środa) godz. 14.00

Udało się! Grupa Sea Souls z klasy II D pod opieką Pani Katarzyny Pucyło i Pani Doroty Twarowskiej wygrała IV Edycję Ogólnopolskiego Programu Młody Lean Lider organizowanego przez Fundację Lean Education. Program uczy młodych ludzi rozwijać kluczowe kompetencje, jakich oczekuje zmieniające się otoczenie oraz najlepsi pracodawcy. W trzech etapach projektu pokonaliśmy niemal 100 drużyn z całej Polski.

Dzięki naszym wartościom, dobrej zabawie i zaangażowaniu udało nam się dojść aż do samego finału. Pomimo trudnych warunków w ostatnim etapie, spowodowanych sytuacją związaną z pandemią koronawirusa nie poddaliśmy się i pokazaliśmy że warto żyć marzeniami!

Gorąco zachęcamy młodsze klasy do wzięcia udziały w następnej edycji (zapisy już trwają!). Z przyjemnością posłużymy dobra radą i pomocą!

Sea Souls: Malwina Majek, Martyna Kuncewicz, Zuzanna Dziedzic, Zuzanna Kancyr, Patrycja Chuchała, Wiktoria Klawitter, Agata Rodak, Mateusz Dąbrowski, Piotr Sobczyk, Kacper Ochał i Filip Augustynek.

Opiekunki:

Katarzyna Pucyło, Dorota Twarowska