Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do IX Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni

w przypadku niezakwalifikowania się kandydata wnioski o ponowne rozpatrzenie składać można w szkole od 13 sierpnia

na formularzu dostępnym w szkole lub na stronie szkoły w zakładce „rekrutacja”

wnioski te będą rozpatrywane po 19 sierpnia w przypadku zaistnienia wolnych miejsc

SZANOWNI KANDYDACI ZAKWALIFIKOWANI DO IX LICEUM

od 13 sierpnia do 18 sierpnia 2020 r. (w godz. 9.00 - 15.00) potwierdzenie woli nauki kandydatów zakwalifikowanych do IX LO przez złożenie:

- oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej

- oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty

- 2 zdjęć (podpisanych na odwrocie imieniem i nazwiskiem)

- odpisu skróconego aktu urodzenia (kopia)

- karty zdrowia

- wypełnionego kwestionariusza

(kwestionariusz przygotowany przez szkołę dostępny jest w szkole
oraz na stronie internetowej IX LO w zakładce „rekrutacja”)

Ogłoszenie list uczniów przyjętych do IX Liceum
19 sierpnia 2020 r. (środa) godz. 14.00

Jeśli interesujesz się pożarnictwem lub ratownictwem, marzyłeś bądź marzysz by zostać strażakiem, wiążesz swoją przyszłość z służbami mundurowymi, nie chcesz się na co dzień nudzić, lecz przeżyć przygodę swojego życia, wyjeżdżać na biwaki i obozy, brać udział w różnego rodzaju szkoleniach i zawodach, realizować się w wolontariacie i być zawsze gotowym do pomocy innym oraz brać udział w różnego rodzaju akcjach- ZAPRASZAMY DO NAS, JEST TO DRUŻYNA WŁAŚNIE DLA CIEBIE!

ZBIÓRKA NABOROWA ODBĘDZIE SIĘ DNIA 10 PAŹDZIERNIKA 2014 r. ZACZYNAMY O GODZ. 18.00 W ZS NR 12 W GDYNI (ul. Mjr H. Sucharskiego 10).

Od poniedziałku wszelkich informacji na ten temat w naszej szkole, będą udzielać: Adam Labuhn, Adrian Segin oraz Agata Szumowska. ZAPRASZAMY!

W czwartek 9 października br., podczas „długiej” przerwy lekcyjnej, odbędzie się spotkanie dla wszystkich zainteresowanych w sali 115.

Jedna z najlepszych i najprężniej działających MDP w regionie czeka właśnie na Ciebie!

Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=aDFQXcfoTQ0&feature=youtu.be

mdpospgdynia@wp.pl