Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do IX Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni

w przypadku niezakwalifikowania się kandydata wnioski o ponowne rozpatrzenie składać można w szkole od 13 sierpnia

na formularzu dostępnym w szkole lub na stronie szkoły w zakładce „rekrutacja”

wnioski te będą rozpatrywane po 19 sierpnia w przypadku zaistnienia wolnych miejsc

SZANOWNI KANDYDACI ZAKWALIFIKOWANI DO IX LICEUM

od 13 sierpnia do 18 sierpnia 2020 r. (w godz. 9.00 - 15.00) potwierdzenie woli nauki kandydatów zakwalifikowanych do IX LO przez złożenie:

- oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej

- oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty

- 2 zdjęć (podpisanych na odwrocie imieniem i nazwiskiem)

- odpisu skróconego aktu urodzenia (kopia)

- karty zdrowia

- wypełnionego kwestionariusza

(kwestionariusz przygotowany przez szkołę dostępny jest w szkole
oraz na stronie internetowej IX LO w zakładce „rekrutacja”)

Ogłoszenie list uczniów przyjętych do IX Liceum
19 sierpnia 2020 r. (środa) godz. 14.00

W dniu 1.10.2014r. odbyła się ambulansowa akcja poboru krwi przy budynku naszego Liceum w ramach 12 edycji ogólnopolskiego konkursu „Młoda krew ratuje życie”. Nadzór nad całością akcji sprawował Przewodniczący Rejonowej Rady HDK PCK Gdynia-Sopot Andrzej Blok. Ze strony IX LO nadzór sprawowali nauczyciele  Leszek Sobieraj i Daniel Czech.
Chęć oddania krwi zgłosiło 31 pełnoletnich uczniów. W wyniku surowej selekcji personelu medycznego zakwalifikowano tylko 10 chętnych. Łącznie tego dnia młodzież „dziewiątki” oddała 4,5 litra krwi.