Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do IX Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni

w przypadku niezakwalifikowania się kandydata wnioski o ponowne rozpatrzenie składać można w szkole od 13 sierpnia

na formularzu dostępnym w szkole lub na stronie szkoły w zakładce „rekrutacja”

wnioski te będą rozpatrywane po 19 sierpnia w przypadku zaistnienia wolnych miejsc

SZANOWNI KANDYDACI ZAKWALIFIKOWANI DO IX LICEUM

od 13 sierpnia do 18 sierpnia 2020 r. (w godz. 9.00 - 15.00) potwierdzenie woli nauki kandydatów zakwalifikowanych do IX LO przez złożenie:

- oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej

- oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty

- 2 zdjęć (podpisanych na odwrocie imieniem i nazwiskiem)

- odpisu skróconego aktu urodzenia (kopia)

- karty zdrowia

- wypełnionego kwestionariusza

(kwestionariusz przygotowany przez szkołę dostępny jest w szkole
oraz na stronie internetowej IX LO w zakładce „rekrutacja”)

Ogłoszenie list uczniów przyjętych do IX Liceum
19 sierpnia 2020 r. (środa) godz. 14.00

12 października br. w hali Gdyńskiego Centrum Sportu odbył się I rzut halowej lekkoatletyki. Nasza szkoła wystawiła liczną reprezentację:

bieg na 50m Kaja Kołodziejska (V miejsce), Damian Smakosz, Maciej Komorowski, Paweł  Mielniczuk; bieg na 600 m Agnieszka Makowska,  Wiktoria Zduńczyk, Agata Grabas, bieg na 1000 m Konrad Białas (II miejsce), Paweł  Rypel; pchnięcie kulą Ewa Dąbrowska  (V miejsce), Marcin Snopek (II miejsce), Maciej Zera;  skok wzwyż Kaja Kołodziejska  (VIII miejsce), Klaudia Majkowska; skok w dal Jakub Skrzypkowski (VI miejsce).

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy wyników.

Katarzyna Szeleźniak -Białkowska