Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do IX Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni

w przypadku niezakwalifikowania się kandydata wnioski o ponowne rozpatrzenie składać można w szkole od 13 sierpnia

na formularzu dostępnym w szkole lub na stronie szkoły w zakładce „rekrutacja”

wnioski te będą rozpatrywane po 19 sierpnia w przypadku zaistnienia wolnych miejsc

SZANOWNI KANDYDACI ZAKWALIFIKOWANI DO IX LICEUM

od 13 sierpnia do 18 sierpnia 2020 r. (w godz. 9.00 - 15.00) potwierdzenie woli nauki kandydatów zakwalifikowanych do IX LO przez złożenie:

- oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej

- oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty

- 2 zdjęć (podpisanych na odwrocie imieniem i nazwiskiem)

- odpisu skróconego aktu urodzenia (kopia)

- karty zdrowia

- wypełnionego kwestionariusza

(kwestionariusz przygotowany przez szkołę dostępny jest w szkole
oraz na stronie internetowej IX LO w zakładce „rekrutacja”)

Ogłoszenie list uczniów przyjętych do IX Liceum
19 sierpnia 2020 r. (środa) godz. 14.00

Tradycją naszej szkoły stał się turniej tenisa stolowego rozgrywany w Mikołajki. Już po raz szósty reprezentacje klas spotkały się w auli, by w duchu rywalizacji sportowej i w  rytm  świątecznej muzyki zademonstrować swoje mistrzoskie umiejętności w tenisie stołowym. Do turnieju zgłosiło się 26 dziewcząt i 34 chłopców z klas I - III.

W kategorii dziewcząt: I miejsce  zajęla Agnieszka Licau  z klasy III d, II miejsce  Wiktoria Płocka z klasy I f, III miejsce Ewa Dąbrowska z  klasy II f.

W kategorii chłopców: I miejsce zajął  Krzysztof Dunaj z klasy  III a, II miejsce Jan Lubiński z klasy I c, III miejsce Rafał Witczak  z klasy II d.

Gratulujemy wyników !

Sędziowie: Sara Lubner, Kinga Burczyk, Magdalena Sikorska, Łukasz Ptach, Max Matusewicz, Kacper Gartmaier, Rafał Sobieraj, Michał Pawlisz II b,  Alicja Wiśniewska i Zuzia Sala II d.

Oprawa muzyczna: Agata Wróbel I b. Zdjęcia : Agata Wróbel i Natalia Kucner Ib

Przepyszne ciasta upiekli: Agata Kolatowska II a, Julia Kufta II b, Paulina Frasunek II f, Karina Jałob II e, Weronika Urbańska IIe, Gracjan Kulpa I b.

Przygotowanie sali do turnieju : Oliwia Bojka, Kamila Miller, Wiktoria Zduńczyk i Kasia Mróz  z klasy I d. Nagłośnienie : Jacek Banaś II f

Wszystkim uczniom dziękujemy za pomoc w organizacji i przebiegu turnieju

Magdalena Tężycka i Katarzyna Szeleźniak - Białkowska