Szanowni MATURZYŚCI !!!

 

harmonogram odbioru świadectw maturalnych dla poszczególnych klas - 11 sierpnia - znajduje się poniżej (w artykułach)

 

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SZANOWNI KANDYDACI !!

Ogłoszenie list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych:

12 sierpnia 2020 r. (środa) godz. 14.00

(na stronie IX LO, na tablicach ogłoszeń w szkole oraz w systemie naboru)

od 13 sierpnia do 18 sierpnia 2020 r. (w godz. 9.00 - 15.00)

potwierdzenie woli nauki w IX LO poprzez złożenie:

- oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej

-oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty

         - 2 zdjęć (podpisanych na odwrocie imieniem i nazwiskiem)

         - odpisu skróconego aktu urodzenia (kopia)

       - karty zdrowia

         - wypełnionego kwestionariusza

(kwestionariusz przygotowany przez szkołę dostępny będzie w szkole
oraz na stronie internetowej IX LO w zakładce „rekrutacja”)

Ogłoszenie list uczniów przyjętych i nieprzyjętych:
19 sierpnia 2020 r. (środa) godz. 14.00

w przypadku niezakwalifikowania się kandydata wnioski o ponowne rozpatrzenie składać można w szkole od 12 sierpnia

na formularzu dostępnym w szkole lub na stronie szkoły w zakładce „rekrutacja”

wnioski te będą rozpatrywane po 19 sierpnia
w przypadku zaistnienia wolnych miejsc

 

22 listopada 2017 r. odbył się pierwszy rzut  gdyńskiej Halowej Ligi Lekkoatletycznej. Naszą szkołę reprezentowała bardzo  liczna grupa sportowców, startując niemal we wszystkich konkurencjach.
Najwyższe miejsca w gronie uczestników zajęli :
Konrad Białas kl. 2c I miejsce w biegu na 1000 m, Marcin Snopek kl. 3c I miejsce w pchnięciu kulą , Kaja Kolodziejska kl. 2g II miejsce w skoku wzwyż,  Julia Stańczyk kl. 2g II miejsce w biegu na 50 m, Ola Trocka kl. 1c VII miejsce w biegu na 50 m, Marcin Wittbrodt kl. 1g IX miejsce w biegu na 50m, Kuba Sadlo  kl. 3c VIII miejsce w skoku w dal, Klaaudia Margol  kl. 1c V miejsce w skoku wzwyż...
 
 
 
 
   
 
 
 
Tym razem bez medali wystartowali: Julia Luniak  kl. 2g, Krzysztof Karsznia kl. 2a, Anthony Szymkowiak kl.1a wszyscy w biegu na 50 m, Marta Zagożdżon  kl. 1e oraz Zosia Klemensowska  kl. 1b w biegu na 600 m, Kuba Pomieczyński kl. 1c, Paweł Lekowski  kl. 1d obaj  w biegu na 1000 m, Paulina Giese  kl. 1d oraz Aniaa Hewelt  kl. 1b w pchnięciu kulą , w skoku w dal Paweł Szejko kl.1 c i Filip Śliwiński  kl.1c, a także Błażej Krause  kl.1c w skoku wzwyż.
Gratulacje dla wszystkich zawodników reprezentujących naszą szkołę i życzenia sukcesów w kolejnym rzucie ligi.
 Katarzyna Szeleźniak-Białkowska