Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do IX Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni

w przypadku niezakwalifikowania się kandydata wnioski o ponowne rozpatrzenie składać można w szkole od 13 sierpnia

na formularzu dostępnym w szkole lub na stronie szkoły w zakładce „rekrutacja”

wnioski te będą rozpatrywane po 19 sierpnia w przypadku zaistnienia wolnych miejsc

SZANOWNI KANDYDACI ZAKWALIFIKOWANI DO IX LICEUM

od 13 sierpnia do 18 sierpnia 2020 r. (w godz. 9.00 - 15.00) potwierdzenie woli nauki kandydatów zakwalifikowanych do IX LO przez złożenie:

- oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej

- oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty

- 2 zdjęć (podpisanych na odwrocie imieniem i nazwiskiem)

- odpisu skróconego aktu urodzenia (kopia)

- karty zdrowia

- wypełnionego kwestionariusza

(kwestionariusz przygotowany przez szkołę dostępny jest w szkole
oraz na stronie internetowej IX LO w zakładce „rekrutacja”)

Ogłoszenie list uczniów przyjętych do IX Liceum
19 sierpnia 2020 r. (środa) godz. 14.00

W piątek 8 czerwca uczniowie klas drugich: Kamila Pierzga, Paulina Lewandowska, Filip Wereszczyński, Jakub Kuberacki oraz Kamil Raczyński wzięli udział w półfinale konkursu wiedzy o Niemczech "Deutsch - Land - Nachbarland".

W licznych zadaniach i pytaniach musieli się wykazać wiedzą z zakresu historii, geografii, polityki oraz języka. Od finału dzieliło ich zaledwie kilka punktów, co jest wielkim sukcesem uczestników z naszej szkoły. Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy i ciekawe książki o tematyce związanej z Niemcami. Gratulujemy!!!