Szanowni MATURZYŚCI !!!

harmonogram odbioru świadectw maturalnych dla poszczególnych klas - 11 sierpnia - znajduje się poniżej (w artykułach)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SZANOWNI KANDYDACI !!

Ogłoszenie list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych:

12 sierpnia 2020 r. (środa) godz. 14.00

(na stronie IX LO, na tablicach ogłoszeń w szkole oraz w systemie naboru)

od 13 sierpnia do 18 sierpnia 2020 r. (w godz. 9.00 - 15.00)

potwierdzenie woli nauki w IX LO poprzez złożenie:

- oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej

-oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty

- 2 zdjęć (podpisanych na odwrocie imieniem i nazwiskiem)

- odpisu skróconego aktu urodzenia (kopia)

- karty zdrowia

- wypełnionego kwestionariusza

(kwestionariusz przygotowany przez szkołę dostępny będzie w szkole
oraz na stronie internetowej IX LO w zakładce „rekrutacja”)

Ogłoszenie list uczniów przyjętych i nieprzyjętych:
19 sierpnia 2020 r. (środa) godz. 14.00

w przypadku niezakwalifikowania się kandydata wnioski o ponowne rozpatrzenie składać można w szkole od 12 sierpnia

na formularzu dostępnym w szkole lub na stronie szkoły w zakładce „rekrutacja”

wnioski te będą rozpatrywane po 19 sierpnia
w przypadku zaistnienia wolnych miejsc

IX Liceum Ogólnokształcące w Gdyni z wielkim entuzjazmem dołącza do szkół biorących udział w projekcie „Rok Relacji w Edukacji 2.0.”.

Akcja ta promuje budowanie dobrych relacji między wszystkimi członkami szkolnej społeczności: Uczniami, Rodzicami, Nauczycielami i innymi Pracownikami szkoły. Nauczanie przedmiotowe to w dzisiejszych czasach za mało. Równie ważne jest to, jak siebie traktujemy, jak się komunikujemy i współpracujemy ze sobą.

Empatia, życzliwość, otwartość, akceptacja i zaufanie to filary dobrych relacji, które dodają nam chęci i motywacji do nauki i wspólnej pracy na rzecz społeczności. To właśnie dzięki nim z radością przychodzimy do Szkoły. Zachęcamy wszystkich do włączenia się w różnorodne działania i dzielenia się pomysłami na ulepszenie szkolnej rzeczywistości(kontakt: p.  Joanna Stenka , Magda Wojculewicz – Grabowska).

Więcej informacji o projekcie:  https://e-dos.net/project/rok-relacji/