Szanowni MATURZYŚCI !!!

harmonogram odbioru świadectw maturalnych dla poszczególnych klas - 11 sierpnia - znajduje się poniżej (w artykułach)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SZANOWNI KANDYDACI !!

Ogłoszenie list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych:

12 sierpnia 2020 r. (środa) godz. 14.00

(na stronie IX LO, na tablicach ogłoszeń w szkole oraz w systemie naboru)

od 13 sierpnia do 18 sierpnia 2020 r. (w godz. 9.00 - 15.00)

potwierdzenie woli nauki w IX LO poprzez złożenie:

- oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej

-oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty

- 2 zdjęć (podpisanych na odwrocie imieniem i nazwiskiem)

- odpisu skróconego aktu urodzenia (kopia)

- karty zdrowia

- wypełnionego kwestionariusza

(kwestionariusz przygotowany przez szkołę dostępny będzie w szkole
oraz na stronie internetowej IX LO w zakładce „rekrutacja”)

Ogłoszenie list uczniów przyjętych i nieprzyjętych:
19 sierpnia 2020 r. (środa) godz. 14.00

w przypadku niezakwalifikowania się kandydata wnioski o ponowne rozpatrzenie składać można w szkole od 12 sierpnia

na formularzu dostępnym w szkole lub na stronie szkoły w zakładce „rekrutacja”

wnioski te będą rozpatrywane po 19 sierpnia
w przypadku zaistnienia wolnych miejsc

W dniu 29.V.2019 r. odbyły się w Chojnicach Finały Wojewódzkie Indywidualnych Mistrzostw Licealiady w Lekkiej Atletyce. Gdynię reprezentowała kilkunastoosobowa grupa uczniów, w tym  z naszej szkoły: Monika Pietroń, Marcin Wittbrodt, Kacper Grubba, Maciej Wojtowicz.

Nasi uczniowie bardzo mocno zaznaczyli swoją obecność na tych zawodach, zdobywając medalowe miejsca. Nie było to łatwe, gdyż konkurencja była ogromna. Jednak wola walki, jaką wykazali się zawodnicy napawa dumą, a zdobycie miejsca na podium, przypieczętowało ogromną radość w szeregach naszej malutkiej grupy, jak i pozostałych uczniów gdyńskich liceów, gdyż i oni odnosili swoje sukcesy.

Wyniki naszych uczniów: Monika Pietroń- I miejsce w biegu na 400 m, Monika Pietroń- I miejsce w biegu na 4 x 100 m (razem z dziewczętami z innych gdyńskich szkół), Kacper Grubba – II miejsce w skoku wzwyż.

Wszystkim zawodnikom GRATULUJEMY sukcesu w tych zawodach.

Opiekun grupy: Agnieszka Ławicka