Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do IX Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni

w przypadku niezakwalifikowania się kandydata wnioski o ponowne rozpatrzenie składać można w szkole od 13 sierpnia

na formularzu dostępnym w szkole lub na stronie szkoły w zakładce „rekrutacja”

wnioski te będą rozpatrywane po 19 sierpnia w przypadku zaistnienia wolnych miejsc

SZANOWNI KANDYDACI ZAKWALIFIKOWANI DO IX LICEUM

od 13 sierpnia do 18 sierpnia 2020 r. (w godz. 9.00 - 15.00) potwierdzenie woli nauki kandydatów zakwalifikowanych do IX LO przez złożenie:

- oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej

- oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty

- 2 zdjęć (podpisanych na odwrocie imieniem i nazwiskiem)

- odpisu skróconego aktu urodzenia (kopia)

- karty zdrowia

- wypełnionego kwestionariusza

(kwestionariusz przygotowany przez szkołę dostępny jest w szkole
oraz na stronie internetowej IX LO w zakładce „rekrutacja”)

Ogłoszenie list uczniów przyjętych do IX Liceum
19 sierpnia 2020 r. (środa) godz. 14.00

Dnia 10 marca 2014 roku, w Zespole Szkół Mechanicznych w Gdyni, odbyło się oficjalne zakończenie ogólnoszkolnego projektu edukacyjnego „Gdynia moje miasto – okno na świat”. Brały w nim udział uczennice naszej szkoły, które zostały nagrodzone w konkursie fotograficznym oraz oratorskim.

Zdjęcie Martyny Szuttenberg uczennicy klasy II e zdobyło II miejsce, a fotografia Małgorzaty Paprockiej uczennicy klasy I a zdobyła wyróżnienie. Wyróżnienie zdobyła również Magdalena Rusin z klasy IIb za wygłoszenie oracji na cześć Jubilatki Gdyni i jej twórców . Nagrodzeni i wyróżnieni otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe.

Magdalena Rusin kl IIb

Zdjie0568