Szanowni MATURZYŚCI !!!

harmonogram odbioru świadectw maturalnych dla poszczególnych klas - 11 sierpnia - znajduje się poniżej (w artykułach)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SZANOWNI KANDYDACI !!

Ogłoszenie list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych:

12 sierpnia 2020 r. (środa) godz. 14.00

(na stronie IX LO, na tablicach ogłoszeń w szkole oraz w systemie naboru)

od 13 sierpnia do 18 sierpnia 2020 r. (w godz. 9.00 - 15.00)

potwierdzenie woli nauki w IX LO poprzez złożenie:

- oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej

-oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty

- 2 zdjęć (podpisanych na odwrocie imieniem i nazwiskiem)

- odpisu skróconego aktu urodzenia (kopia)

- karty zdrowia

- wypełnionego kwestionariusza

(kwestionariusz przygotowany przez szkołę dostępny będzie w szkole
oraz na stronie internetowej IX LO w zakładce „rekrutacja”)

Ogłoszenie list uczniów przyjętych i nieprzyjętych:
19 sierpnia 2020 r. (środa) godz. 14.00

w przypadku niezakwalifikowania się kandydata wnioski o ponowne rozpatrzenie składać można w szkole od 12 sierpnia

na formularzu dostępnym w szkole lub na stronie szkoły w zakładce „rekrutacja”

wnioski te będą rozpatrywane po 19 sierpnia
w przypadku zaistnienia wolnych miejsc

W dniu 28.03.2014r. odbył się w Gdańsku półfinał i finał regionalny (II i III etap) XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Językowego "Pokaż nam język" organizowanego przez Wyższą Szkołę Bankową. Z naszej szkoły zakwalifikowali się do konkursu: Aneta Mirkiewicz, Patrycja Kałęka, Jeremi Rycharski i Mateusz Furtak. Mateusz Furtak zdobył IV miejsce w finale regionalnym (III etap) co oznacza, że spośród 380 uczniów województwa pomorskiego jako jeden z pięciu finalistów najlepiej posługuje się językiem angielskim w piśmie, mowie...

oraz posiada wiedzę o kulturze krajów anglojęzycznych.

Pozostali uczniowie godnie reprezentowali naszą szkołę uzyskując bardzo dobre wyniki podczas II etapu.
W imieniu swoim i szkoły gratuluję Mateuszowi Furtakowi sukcesu, pozostałym uczestnikom dziękuję za uzyskanie bardzo dobrych wyników.
Gorąco zachęcam wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w przyszłorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Językowego "Pokaż nam język". Sukces jest w zasięgu Twojej reki!
Inga Ziółkowska - Przewodnicząca Szkolnej Komisji Konkursu, organizator i opiekun konkursu na terenie szkoły.

d1

d3