Szanowni MATURZYŚCI !!!

harmonogram odbioru świadectw maturalnych dla poszczególnych klas - 11 sierpnia - znajduje się poniżej (w artykułach)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SZANOWNI KANDYDACI !!

Ogłoszenie list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych:

12 sierpnia 2020 r. (środa) godz. 14.00

(na stronie IX LO, na tablicach ogłoszeń w szkole oraz w systemie naboru)

od 13 sierpnia do 18 sierpnia 2020 r. (w godz. 9.00 - 15.00)

potwierdzenie woli nauki w IX LO poprzez złożenie:

- oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej

-oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty

- 2 zdjęć (podpisanych na odwrocie imieniem i nazwiskiem)

- odpisu skróconego aktu urodzenia (kopia)

- karty zdrowia

- wypełnionego kwestionariusza

(kwestionariusz przygotowany przez szkołę dostępny będzie w szkole
oraz na stronie internetowej IX LO w zakładce „rekrutacja”)

Ogłoszenie list uczniów przyjętych i nieprzyjętych:
19 sierpnia 2020 r. (środa) godz. 14.00

w przypadku niezakwalifikowania się kandydata wnioski o ponowne rozpatrzenie składać można w szkole od 12 sierpnia

na formularzu dostępnym w szkole lub na stronie szkoły w zakładce „rekrutacja”

wnioski te będą rozpatrywane po 19 sierpnia
w przypadku zaistnienia wolnych miejsc

W piątek 27.02.2015r. w Zespole Szkół Administracyjno-Ekonomicznych nastąpiło podsumowanie międzyszkolnego projektu - "Młodzi Gdynianie Żołnierzom Wyklętym". Konkurs obejmował 8 kategorii: wiedzy o Żołnierzach Wyklętych, na audycję radiową, na album, na prezentację multimedialną, na grafikę komputerową, na esej, oratorski i plastyczny.
Uczniowie naszego Liceum mocno zaakcentowali swoją obecność w/w projekcie zajmując czołowe lokaty w 3 kategoriach. W konkursie wiedzy o żołnierzach Wyklętych 2 miejsce zespołowo zajęli: Michał Szprengier (kl. 1a), Joanna Szemberska (kl. 1a) i Patryk Sochacki (kl. 1c). W konkursie plastycznym 2 miejsce zajęła Anna Głodowska (kl. 1a) a w konkursie oratorskim na 1 miejscu uplasował się Damian Szulc (kl. 2e).