Szanowni MATURZYŚCI !!!

harmonogram odbioru świadectw maturalnych dla poszczególnych klas - 11 sierpnia - znajduje się poniżej (w artykułach)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SZANOWNI KANDYDACI !!

Ogłoszenie list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych:

12 sierpnia 2020 r. (środa) godz. 14.00

(na stronie IX LO, na tablicach ogłoszeń w szkole oraz w systemie naboru)

od 13 sierpnia do 18 sierpnia 2020 r. (w godz. 9.00 - 15.00)

potwierdzenie woli nauki w IX LO poprzez złożenie:

- oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej

-oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty

- 2 zdjęć (podpisanych na odwrocie imieniem i nazwiskiem)

- odpisu skróconego aktu urodzenia (kopia)

- karty zdrowia

- wypełnionego kwestionariusza

(kwestionariusz przygotowany przez szkołę dostępny będzie w szkole
oraz na stronie internetowej IX LO w zakładce „rekrutacja”)

Ogłoszenie list uczniów przyjętych i nieprzyjętych:
19 sierpnia 2020 r. (środa) godz. 14.00

w przypadku niezakwalifikowania się kandydata wnioski o ponowne rozpatrzenie składać można w szkole od 12 sierpnia

na formularzu dostępnym w szkole lub na stronie szkoły w zakładce „rekrutacja”

wnioski te będą rozpatrywane po 19 sierpnia
w przypadku zaistnienia wolnych miejsc

Dnia 18 marca 2015r.  na hali GOSiR odbył się II rzut  Halowych  Mistrzostw Gdyni Szkół ponadgimnazjalnych w lekkoatletyce. Naszą  szkołę reprezentowała 10 osobowa grupa uczniów.

Najlepsze okazały się sprinterki Julia Okuń i Patrycja Paszkowska,  które odpowiednio zajęły I i III miejsce oraz Maciej Bielas, który w  konkurencji pchnięcia kulą zajął III miejsce. Wyróżnić należy również  Michała Andrzejewskiego za V miejsce w skoku w dal oraz zdobywców IX  miejsca w konkurencji biegu na 50 m: Weronikę Kowalik oraz Pawła  Bilińskiego. Naszą szkołę reprezentowali również:  Marta Neumueller, Kinga Galej,  Jakub Urban oraz Mikołaj Pytel w biegach długich (600 i 1000 m) oraz  Julia Dąbrowska w skoku w dal.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w  kolejnych startach.

Katarzyna Białkowska