Szanowni MATURZYŚCI !!!

harmonogram odbioru świadectw maturalnych dla poszczególnych klas - 11 sierpnia - znajduje się poniżej (w artykułach)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SZANOWNI KANDYDACI !!

Ogłoszenie list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych:

12 sierpnia 2020 r. (środa) godz. 14.00

(na stronie IX LO, na tablicach ogłoszeń w szkole oraz w systemie naboru)

od 13 sierpnia do 18 sierpnia 2020 r. (w godz. 9.00 - 15.00)

potwierdzenie woli nauki w IX LO poprzez złożenie:

- oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej

-oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty

- 2 zdjęć (podpisanych na odwrocie imieniem i nazwiskiem)

- odpisu skróconego aktu urodzenia (kopia)

- karty zdrowia

- wypełnionego kwestionariusza

(kwestionariusz przygotowany przez szkołę dostępny będzie w szkole
oraz na stronie internetowej IX LO w zakładce „rekrutacja”)

Ogłoszenie list uczniów przyjętych i nieprzyjętych:
19 sierpnia 2020 r. (środa) godz. 14.00

w przypadku niezakwalifikowania się kandydata wnioski o ponowne rozpatrzenie składać można w szkole od 12 sierpnia

na formularzu dostępnym w szkole lub na stronie szkoły w zakładce „rekrutacja”

wnioski te będą rozpatrywane po 19 sierpnia
w przypadku zaistnienia wolnych miejsc

W dniu 1 czerwca ogłoszone zostały wyniki projektu „Film na horyzoncie” organizowanego przez Stowarzyszenie Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej. Nasza ekipa filmowa w składzie: Anna  Leśniak i Małgorzata Wiktoria Paprocka z klasy 2 a oraz Maciej Buszman z klasy 2 e uzyskała wyróżnienie w tym prestiżowym projekcie.

W czasie całego roku szkolnego młodzież uczestniczyła w warsztatach scenariuszowych, operatorskich i montażowych w Warszawie. Stworzyli m.in. własny film dokumentalny, teledysk, „making of”, a przede wszystkim etiudę filmową „Kontrast” wieńczącą roczną edukację filmową. Film uzyskał świetne recenzje. Nasza ekipa zajęła ex aequo drugie miejsce konkurując z zespołami z całej Polski. W realizacji projektu wspierali młodzież nauczyciele towarzyszący podczas wyjazdów edukacyjnych: Pan Wojciech Kulling i Pan Arkadiusz Ordyniec.

Serdecznie gratulujemy wspaniałego wyniku i zachęcamy do obejrzenia filmu na stronie: http://www.filmnahoryzoncie.com.pl/

Koordynatorka projektu: Maria Łojek - Kurzętkowska