Szanowni MATURZYŚCI !!!

harmonogram odbioru świadectw maturalnych dla poszczególnych klas - 11 sierpnia - znajduje się poniżej (w artykułach)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SZANOWNI KANDYDACI !!

Ogłoszenie list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych:

12 sierpnia 2020 r. (środa) godz. 14.00

(na stronie IX LO, na tablicach ogłoszeń w szkole oraz w systemie naboru)

od 13 sierpnia do 18 sierpnia 2020 r. (w godz. 9.00 - 15.00)

potwierdzenie woli nauki w IX LO poprzez złożenie:

- oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej

-oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty

- 2 zdjęć (podpisanych na odwrocie imieniem i nazwiskiem)

- odpisu skróconego aktu urodzenia (kopia)

- karty zdrowia

- wypełnionego kwestionariusza

(kwestionariusz przygotowany przez szkołę dostępny będzie w szkole
oraz na stronie internetowej IX LO w zakładce „rekrutacja”)

Ogłoszenie list uczniów przyjętych i nieprzyjętych:
19 sierpnia 2020 r. (środa) godz. 14.00

w przypadku niezakwalifikowania się kandydata wnioski o ponowne rozpatrzenie składać można w szkole od 12 sierpnia

na formularzu dostępnym w szkole lub na stronie szkoły w zakładce „rekrutacja”

wnioski te będą rozpatrywane po 19 sierpnia
w przypadku zaistnienia wolnych miejsc

W dniu 14 grudnia 2015 r. w Zespole Szkół nr 7 w Gdyni odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Gdyńskich Szkół Ponagimnazjalnych w pływaniu. IX Liceum reprezentowała czwórka uczniów: Bartosz Ogórek z klasy III D, Mateusz Nowy z klasy I B, Rafał Lenckowski i Kacper Polkowski z klasy I C.

Nasi pływacy potwierdzili swoje wysokie umiejętności, zajmując bardzo dobre miejsca w rywalizacji  z rówieśnikami z pozostałych gdyńskich szkół średnich. Kolejny raz klasą samą dla siebie okazał się Bartosz Ogórek, który zwyciężył ze znaczną przewagą...

w obu najliczniej obsadzonych konkurencjach- 50 m stylem dowolnym i 50 m stylem motylkowym. Rewelacyjnie popłynął również Mateusz Nowy, który znalazł się na podium także w dwóch konkurencjach- drugie miejsce na 100 m stylem zmiennym i trzecie miejsce na 50 m stylem motylkowym.

Bardzo dobrze zaprezentowali się Rafał Lenckowski- szósty w konkurecjach 50 m stylem dowolnym i 50 m stylem motylkowym oraz Kacper Polkowski- siódmy na 50 m stylem klasycznym i jedenasty na 50 m stylem dowolnym.

Start reprezentacji IX LO potwierdził nieprzerwaną, znaczącą pozycję w sportowej rywalizacji szkół gdyńskich, a indywidualne osiągnięcia wymienionych uczniów dostarczyły mnóstwa pozytywnych emocji i powodów do dumy. Serdeczne gratulacje!

Marcin Góralski