Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do IX Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni

w przypadku niezakwalifikowania się kandydata wnioski o ponowne rozpatrzenie składać można w szkole od 13 sierpnia

na formularzu dostępnym w szkole lub na stronie szkoły w zakładce „rekrutacja”

wnioski te będą rozpatrywane po 19 sierpnia w przypadku zaistnienia wolnych miejsc

SZANOWNI KANDYDACI ZAKWALIFIKOWANI DO IX LICEUM

od 13 sierpnia do 18 sierpnia 2020 r. (w godz. 9.00 - 15.00) potwierdzenie woli nauki kandydatów zakwalifikowanych do IX LO przez złożenie:

- oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej

- oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty

- 2 zdjęć (podpisanych na odwrocie imieniem i nazwiskiem)

- odpisu skróconego aktu urodzenia (kopia)

- karty zdrowia

- wypełnionego kwestionariusza

(kwestionariusz przygotowany przez szkołę dostępny jest w szkole
oraz na stronie internetowej IX LO w zakładce „rekrutacja”)

Ogłoszenie list uczniów przyjętych do IX Liceum
19 sierpnia 2020 r. (środa) godz. 14.00

IT-Szkoła to internetowy program edukacyjny prowadzony przez Warszawską Wyższą Szkołę Informatyki w zakresie teorii oraz zastosowań technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT). Program jest zgodny z aktualną podstawą programową nauczania przedmiotu informatyka w liceach ogólnokształcących i technikach.

W ramach współpracy ze szkołami program zakłada podwyższanie kompetencji ICT uczniów szkół ponadgimnazjalnych niezbędnych do dalszego kształcenia się na studiach wyższych na kierunkach technicznych, do podjęcia zatrudnienia lub dla potrzeb samokształcenia (OTWARTE KURSY IT, WSZECHNICA INFORMATYCZNA).

W programie prowadzony jest Ogólnopolski Ranking Online Szkół Ponadgimnazjalnych najbardziej aktywnych w działaniach na rzecz rozwoju społeczeństwa informacyjnego. IX LO jest w czołówce Rankingu od 2013 roku.

W roku 2014/2015 zajęliśmy drugie miejsce w Rankingu.

Link do Rankingu Szkół IT-Szkoła 2015