Szanowni MATURZYŚCI !!!

harmonogram odbioru świadectw maturalnych dla poszczególnych klas - 11 sierpnia - znajduje się poniżej (w artykułach)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SZANOWNI KANDYDACI !!

Ogłoszenie list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych:

12 sierpnia 2020 r. (środa) godz. 14.00

(na stronie IX LO, na tablicach ogłoszeń w szkole oraz w systemie naboru)

od 13 sierpnia do 18 sierpnia 2020 r. (w godz. 9.00 - 15.00)

potwierdzenie woli nauki w IX LO poprzez złożenie:

- oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej

-oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty

- 2 zdjęć (podpisanych na odwrocie imieniem i nazwiskiem)

- odpisu skróconego aktu urodzenia (kopia)

- karty zdrowia

- wypełnionego kwestionariusza

(kwestionariusz przygotowany przez szkołę dostępny będzie w szkole
oraz na stronie internetowej IX LO w zakładce „rekrutacja”)

Ogłoszenie list uczniów przyjętych i nieprzyjętych:
19 sierpnia 2020 r. (środa) godz. 14.00

w przypadku niezakwalifikowania się kandydata wnioski o ponowne rozpatrzenie składać można w szkole od 12 sierpnia

na formularzu dostępnym w szkole lub na stronie szkoły w zakładce „rekrutacja”

wnioski te będą rozpatrywane po 19 sierpnia
w przypadku zaistnienia wolnych miejsc

27 września  w Miejskim Parku Kolibki w Gdyni uczniowie szkół  ponadgimnazjalnych brali udział w Sztafetowych Biegach Przełajowych. IX Liceum reprezentowaly dwie sztafety. Reprezentacja dziewcząt w składzie: Wiktoria Gajtkowska, Dagmara Penkowska, Kamila Dymna, Agnieszka Makowska, Karolina Bieniak, Anna Labudda, Agata Kolatowska, Wiktoria Zduńczyk, Julia Stańczyk, Jagoda Błaszkowska - zajęła  III miejsce.

Reprezentacja chłopców w składzie Jakub Sadło, Konrad Białas, Tomasz Elend, Olaf Stumski, Paweł Rypel, Bartek Sobczak, Damian Romanowski, Krzysztof Grzonkowski, Jakub Skrzypkowski, Maciej Zera -  zajęła II miejsce.

Wszyscy uczniowie zasługują na uznanie  i gratulacje tym bardziej, że jest to wyjątkowy sukces. Nigdy w historii szkoły obie sztafety w jednych zawodach nie stanęły na podium.

Magdalena Tężycka