Szanowni MATURZYŚCI !!!

 

harmonogram odbioru świadectw maturalnych dla poszczególnych klas - 11 sierpnia - znajduje się poniżej (w artykułach)

 

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SZANOWNI KANDYDACI !!

Ogłoszenie list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych:

12 sierpnia 2020 r. (środa) godz. 14.00

(na stronie IX LO, na tablicach ogłoszeń w szkole oraz w systemie naboru)

od 13 sierpnia do 18 sierpnia 2020 r. (w godz. 9.00 - 15.00)

potwierdzenie woli nauki w IX LO poprzez złożenie:

- oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej

-oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty

         - 2 zdjęć (podpisanych na odwrocie imieniem i nazwiskiem)

         - odpisu skróconego aktu urodzenia (kopia)

       - karty zdrowia

         - wypełnionego kwestionariusza

(kwestionariusz przygotowany przez szkołę dostępny będzie w szkole
oraz na stronie internetowej IX LO w zakładce „rekrutacja”)

Ogłoszenie list uczniów przyjętych i nieprzyjętych:
19 sierpnia 2020 r. (środa) godz. 14.00

w przypadku niezakwalifikowania się kandydata wnioski o ponowne rozpatrzenie składać można w szkole od 12 sierpnia

na formularzu dostępnym w szkole lub na stronie szkoły w zakładce „rekrutacja”

wnioski te będą rozpatrywane po 19 sierpnia
w przypadku zaistnienia wolnych miejsc

 

Zakończyliśmy cykl rozgrywek w unihokeju dziewcząt i chłopców, który odbył się w mijającym tygodniu.

Do zawodów przystąpiliśmy z wielkim optymizmem i nadzieją na awans do etapu miejskiego. Tak właśnie się stało - zarówno dziewczęta jak i chłopcy wygrali swoje mecze, pokazując bardzo dobrą oraz skuteczną grę. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu w grze we wszystkich meczach chłopcy zdobyli III miejsce w Mistrzostwach Gdyni., natomiast dziewczęta zdobyły IV miejsce w Mistrzostwach Gdyni.

 

Zdobycie miejsca medalowego oraz tuż za podium sprawia, że jesteśmy dumni z postawy naszych uczniów. Wola walki, jaką pokazali zawodnicy na boisku, napawa optymizmem, a atmosfera jaka panowała - nie tylko podczas meczów, pozwoliła na ogromną radość w szeregach naszej drużyny.
Reprezentacja szkoły dziewcząt: Makurat Paulina 2e, Zielińska Sara 2f,Szatanik Weronika 2e, Strzemkowska Patrycja 2e, Klemensowska Zofia 2e,Kluza Kamila 1f,Jasińska Małgorzata 1c, Tanaś Kaja 1b Dulko Alicja, Pietroń Monika 1d, Staniszewska Sandra, Nazarova Nilufar 2e.
Reprezentacja szkoły chłopców: Datta Julian 1c, Dobrzeniecki Kacper 2a, Misztal Mikołaj 3b, Bryl Michał 1d, Skempski Mateusz 1d, Zwierski Piotr 1g,Krause Błażej 2c, Szejko Paweł 2c, Smagowski Mateusz 3e, de Laval Filip 1d.             

opiekun sekcji unihokeja - Agnieszka Ławicka