Szanowni Kandydaci!!!

Od dnia 26 czerwca do dnia 10 lipca składanie kopii świadectw w godzinach 10.00-15.00

(zgodnie z terminem systemu Nabór Pomorze).

Uprzejmie prosimy o zachowanie obowiązujących procedur bezpieczeństwa związanych z koniecznością zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa.

21 maja klasy biologiczno – chemiczne miały okazje wysłuchać wykładu dr Anny Aksman na temat fizjologii roślin „Wyginam śmiało ciało – czyli o ruchu w świecie roślin”w ramach programu Wydziału Biologii UG „Zaproś naukowca do szkoły”.

Zagadnienia dotyczące roślin wydają się uczniom skomplikowane i trudne do zrozumienia, a jednak sposób przedstawienia był dla nich bardzo interesujący.

Wykład był wzbogacony o liczne filmy i animacje, które wzbudziły zaciekawienie uczennic i uczniów. Z niecierpliwością czekamy na kolejne wykłady…

Joanna Spisak – Pietruszka, Małgorzata Turyn