Szanowni Kandydaci!!!

Od dnia 26 czerwca do dnia 10 lipca składanie kopii świadectw w godzinach 10.00-15.00

(zgodnie z terminem systemu Nabór Pomorze).

Uprzejmie prosimy o zachowanie obowiązujących procedur bezpieczeństwa związanych z koniecznością zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa.

W połowie maja uczniowie klasy IA/E/F mieli możliwość w niekonwencjonalny sposób (nie w szkolnej ławce, lecz w plenerze) sprawdzić swoje umiejętności z języka niemieckiego z zakresu tematyki „Miasto, wskazywanie drogi”.

Podzieleni na 4 grupy udaliśmy się w kierunku Molo Orłowskiego. Po drodze trzeba było odnaleźć różne punkty, rozwiązać zadania (każda grupa inne), zrobić sobie w odpowiednich miejscach zdjęcia itp. Na szczęście pogoda i humory nam dopisały, więc mam nadzieję, że wszyscy dobrze się bawili.

Tekst: Edyta Delekta; foto: Edyta Delekta,, Iga Kwintkiewicz, Natalia Kwidzińska i Maria Lange