Szanowni Kandydaci!!!

 

Od dnia 26 czerwca do dnia 10 lipca składanie kopii świadectw w godzinach 10.00-15.00

(zgodnie z terminem systemu Nabór Pomorze).

 

Uprzejmie prosimy o zachowanie obowiązujących procedur bezpieczeństwa związanych z koniecznością zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa.

 

Odnalezienie fragmentu przemówienia Abrahama wygłoszonego w sprawie Pomorza podczas pobytu w Paryżu, rozwiązanie rebusu związanego z jednym z zajęć Abrahama, odnalezienie nazwy dzielnicy Gdyni z czasów początku budowy portu, spotkanie z kompanem Abrahama z lat międzywojennych - nauczycielem Kamrowskim i wiele innych zadań

musieli rozwikłać uczestnicy gry miejskiej, zorganizowanej 18maja z okazji 150. rocznicy urodzin Antoniego Abrahama, działacza społecznego, orędownika rozwoju portu i miasta Gdyni. Frekwencja dopisała. W grze uczestniczyli mali i duzi Gdynianie oraz sympatycy miasta. Wszyscy dobrze się bawili, mimo niedogodności pogodowych i z uśmiechami dotarli do mety w Kaszubskim Forum Kultury.Zobaczcie fotorelację z wydarzenia. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki dzięki Patronom i Partnerom gry: Gdynia, Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie o/Gdynia, Samorząd Uczniowski IX LO w Gdyni, Domino's Pizza.
Wydarzenie dofinansowane przez miasto Gdynia.

Kaszubskie Forum Kultury

Fot. Żaneta Janicka