20 listopada w środę o godzinie 17.30 odbędą się
zebrania z rodzicami uczennic i uczniów klas I - III, na których zostaną podane propozycje ocen za I semestr,
a także  indywidualne  konsultacje z nauczycielami.

Zebranie Rady Rodziców - g. 18.30 w auli

Klub honorowych dawców krwi w IX LO we współpracy z fundacją DKMS przeprowadził w sobotę 15.06 na terenie CH Riviera pierwszą część akcji (druga w październiku) pod hasłem „101 dawców na 101. rocznicę odzyskania Niepodległości przez Państwo Polskie”, która miała na celu pozyskanie jak największej liczby potencjalnych dawców krwiotwórczych komórek macierzystych.

W ciągu dziesięciu godzin udało się zarejestrować 27 potencjalnych dawców. W akcji rejestracji ofiarnie zaangażowali się następujący uczniowie i uczennice; Kamil Gracz, Wiktoria Pasiecznik, Paulina Siewert i Marianna Krauze (wszyscy z klasy II b) raz Laura Truszczyńska i Rozalia Pijor z klasy I e.

Leszek Sobieraj