Szanowni Kandydaci!!!

 

Od dnia 26 czerwca do dnia 10 lipca składanie kopii świadectw w godzinach 10.00-15.00

(zgodnie z terminem systemu Nabór Pomorze).

 

Uprzejmie prosimy o zachowanie obowiązujących procedur bezpieczeństwa związanych z koniecznością zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa.

 

19.09 w Parku Kolibki odbyła się integracja klas pierwszych IX LO po szkole podstawowej - było nas podobno 220 - 250 osób! Na początku odtańczyliśmy belgijkę (u niektórych momentami przypominającą breakdance).
W trakcie zabawy odbyły się także konkursy na najlepszą karykaturę wychowawcy oraz najlepszą prezentację klasy. Wszystkie - od A1 do  G1 miały doskonałe pomysły - od lokowania McDonalda po przebranie Tyranozaura - i zaprezentowały się wspaniale, lecz zwycięzca może być tylko jeden i została nim klasa IG1- gratulacje !
Następnie z radością skorzystaliśmy z atrakcji Parku Kolibki takich, jak spacer po linach lub ognisko.
Zmęczeni, ubłoceni, ale z uśmiechem na twarzach (miejmy nadzieję nie będącym efektem maskowania traumy) wróciliśmy do domów, a następnego dnia mogliśmy pewniej czuć się w szkole będąc już zaznajomioną ze sobą grupą, która razem przeżyła atrakcje Parku Kolibki.
Dziękujemy za pomoc w organizacji Samorządowi Uczniowskiemu IX LO, Pani Dorocie Twardowskiej i naszym wychowawcom. Przed nami wiele miesięcy szkoły, więc postarajmy razem zaangażować się w nie z całej siły!
 
tekst: Krzysztof Żochowski kl.1A1;    foto: Kajetan Kołodziejski kl. IIE