Szanowni Kandydaci!!!

Od dnia 26 czerwca do dnia 10 lipca składanie kopii świadectw w godzinach 10.00-15.00

(zgodnie z terminem systemu Nabór Pomorze).

Uprzejmie prosimy o zachowanie obowiązujących procedur bezpieczeństwa związanych z koniecznością zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa.

7 października klasa 1c2 o profilu matematyczno- fizycznym wzięła udział w "Europejskim Dniu Kodowania". Zajęcia odbyły się w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 2 w Gdyni i zostały przeprowadzone przez trenerów Apple z firmy Cortland. Celem warsztatów była nauka kodowania oraz rozwijanie myślenia krytycznego. Uczniowie korzystali ze Swift Playgrounds - aplikacji, w której sterowali bohaterami za pomocą prawdziwego kodu i od podstaw uczyli się kodowania, rozwiązując zadania.

K.Szeleźniak- Białkowska