Szanowni Kandydaci!!!

 

Od dnia 26 czerwca do dnia 10 lipca składanie kopii świadectw w godzinach 10.00-15.00

(zgodnie z terminem systemu Nabór Pomorze).

 

Uprzejmie prosimy o zachowanie obowiązujących procedur bezpieczeństwa związanych z koniecznością zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa.

 

Dnia 3 października grupa uczennic i uczniów z klasy IIB i II E pod opieką nauczyciela historii oraz głównego koordynatora Pawła Walaszka zorganizowała Grę Miejską „Wojna obronna Polski w 1939 roku – wydarzenie, o którym nie wolno zapomnieć”, która skierowana była do uczennic i uczniów gdyńskich szkół podstawowych. Główny patronem imprezy był Instytut Solidarności i Męstwa im. Witolda Pileckiego z Warszawy, z którym od kwietnia 2019 roku ściśle współpracuje nasza szkoła.   Uczestnicy po krótkim omówieniu celów oraz głównych zasad gry ruszyli z mapami w ręku w piękne rejony Orłowa, aby zmierzyć się z zadaniami, które czekały na nich w wyznaczonych punktach.

Ostatecznie zwycięzcami gry zostali przedstawiciele       ZSP nr 2 w Gdyni, którzy otrzymali z rąk pani dyrektor Wiesławy Krysztofowicz puchar, medale oraz pamiątkowe dyplomy. Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo i zapraszamy w przyszłym roku.