20 listopada w środę o godzinie 17.30 odbędą się
zebrania z rodzicami uczennic i uczniów klas I - III, na których zostaną podane propozycje ocen za I semestr,
a także  indywidualne  konsultacje z nauczycielami.

Zebranie Rady Rodziców - g. 18.30 w auli

Dnia 3 października grupa uczennic i uczniów z klasy IIB i II E pod opieką nauczyciela historii oraz głównego koordynatora Pawła Walaszka zorganizowała Grę Miejską „Wojna obronna Polski w 1939 roku – wydarzenie, o którym nie wolno zapomnieć”, która skierowana była do uczennic i uczniów gdyńskich szkół podstawowych. Główny patronem imprezy był Instytut Solidarności i Męstwa im. Witolda Pileckiego z Warszawy, z którym od kwietnia 2019 roku ściśle współpracuje nasza szkoła.   Uczestnicy po krótkim omówieniu celów oraz głównych zasad gry ruszyli z mapami w ręku w piękne rejony Orłowa, aby zmierzyć się z zadaniami, które czekały na nich w wyznaczonych punktach.

Ostatecznie zwycięzcami gry zostali przedstawiciele       ZSP nr 2 w Gdyni, którzy otrzymali z rąk pani dyrektor Wiesławy Krysztofowicz puchar, medale oraz pamiątkowe dyplomy. Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo i zapraszamy w przyszłym roku.