Szanowni MATURZYŚCI !!!

harmonogram odbioru świadectw maturalnych dla poszczególnych klas - 11 sierpnia - znajduje się poniżej (w artykułach)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SZANOWNI KANDYDACI !!

Ogłoszenie list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych:

12 sierpnia 2020 r. (środa) godz. 14.00

(na stronie IX LO, na tablicach ogłoszeń w szkole oraz w systemie naboru)

od 13 sierpnia do 18 sierpnia 2020 r. (w godz. 9.00 - 15.00)

potwierdzenie woli nauki w IX LO poprzez złożenie:

- oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej

-oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty

- 2 zdjęć (podpisanych na odwrocie imieniem i nazwiskiem)

- odpisu skróconego aktu urodzenia (kopia)

- karty zdrowia

- wypełnionego kwestionariusza

(kwestionariusz przygotowany przez szkołę dostępny będzie w szkole
oraz na stronie internetowej IX LO w zakładce „rekrutacja”)

Ogłoszenie list uczniów przyjętych i nieprzyjętych:
19 sierpnia 2020 r. (środa) godz. 14.00

w przypadku niezakwalifikowania się kandydata wnioski o ponowne rozpatrzenie składać można w szkole od 12 sierpnia

na formularzu dostępnym w szkole lub na stronie szkoły w zakładce „rekrutacja”

wnioski te będą rozpatrywane po 19 sierpnia
w przypadku zaistnienia wolnych miejsc

Rusza  ciekawy projekt międzyprzedmiotowy przeznaczony dla klas  drugich realizujących w zakresie rozszerzonym chemię i biologię. W roli głównej szeroko rozumiana kryminalistyka. Tematy frapujące...

zresztą sprawdźcie sami w zakładce:  O szkole - Projekty edukacyjne - Projekty edukacyjne realizowane w roku szkolnym 2019/2020

Wśród  tematów są także związane z filmem i literaturą. Zapraszamy po inspiracje do biblioteki szkolnej; ostatnio przybyło w niej sporo nowych książek zakupionych w ramach Naarodoweggo Progamu Rozwoju Czytelnictwa. zgodnie z życzeniem czytelników jest wśród nich sporo kryminałów i thrillerów - od klasyki gatunku , czyli powieści Agathy Christtie, po współczesne - Remigiusza Mroza, Katarzyny Bondy, Zygmunta Miłoszewskiego, Jo Nesbo czy Charlott Link.