Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do IX Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni

w przypadku niezakwalifikowania się kandydata wnioski o ponowne rozpatrzenie składać można w szkole od 13 sierpnia

na formularzu dostępnym w szkole lub na stronie szkoły w zakładce „rekrutacja”

wnioski te będą rozpatrywane po 19 sierpnia w przypadku zaistnienia wolnych miejsc

SZANOWNI KANDYDACI ZAKWALIFIKOWANI DO IX LICEUM

od 13 sierpnia do 18 sierpnia 2020 r. (w godz. 9.00 - 15.00) potwierdzenie woli nauki kandydatów zakwalifikowanych do IX LO przez złożenie:

- oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej

- oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty

- 2 zdjęć (podpisanych na odwrocie imieniem i nazwiskiem)

- odpisu skróconego aktu urodzenia (kopia)

- karty zdrowia

- wypełnionego kwestionariusza

(kwestionariusz przygotowany przez szkołę dostępny jest w szkole
oraz na stronie internetowej IX LO w zakładce „rekrutacja”)

Ogłoszenie list uczniów przyjętych do IX Liceum
19 sierpnia 2020 r. (środa) godz. 14.00

W sobotę, z okazji Narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych, odbył się w Gdyni, podobnie jak w roku ubiegłym Marsz Pamięci. Obok młodzieży gdyńskich szkół udział w nim wzięli również uczniowie i nauczyciele IX LO. W ciszy i skupieniu uczestnicy przeszli ulicą Świętojańską od pomnika Antoniego Abrahama do pomnika Józefa Piłsudskiego, zatrzymując się po drodze przy pomniku Ofiar Komunizmu i pomniku Tajnego Hufca Harcerzy, gdzie złożono wieńce i wiązanki kwiatów oraz zapalono znicze. Marsz, który rozpoczął się o godz. 15.00 i trwał około godziny, dla uczestników szczególnie tych młodych, był solidną lekcją historii i patriotyzmu.