Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do IX Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni

w przypadku niezakwalifikowania się kandydata wnioski o ponowne rozpatrzenie składać można w szkole od 13 sierpnia

na formularzu dostępnym w szkole lub na stronie szkoły w zakładce „rekrutacja”

wnioski te będą rozpatrywane po 19 sierpnia w przypadku zaistnienia wolnych miejsc

SZANOWNI KANDYDACI ZAKWALIFIKOWANI DO IX LICEUM

od 13 sierpnia do 18 sierpnia 2020 r. (w godz. 9.00 - 15.00) potwierdzenie woli nauki kandydatów zakwalifikowanych do IX LO przez złożenie:

- oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej

- oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty

- 2 zdjęć (podpisanych na odwrocie imieniem i nazwiskiem)

- odpisu skróconego aktu urodzenia (kopia)

- karty zdrowia

- wypełnionego kwestionariusza

(kwestionariusz przygotowany przez szkołę dostępny jest w szkole
oraz na stronie internetowej IX LO w zakładce „rekrutacja”)

Ogłoszenie list uczniów przyjętych do IX Liceum
19 sierpnia 2020 r. (środa) godz. 14.00

W dniu 19.03.2015 roku w siedzibie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Gdyni, odbyły się miejskie eliminacje XXXVIII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”. Naszą szkołę reprezentowali Adam Labuhn z klasy II A i Adrian Segin z klasy II D. Z olbrzymią przyjemnością pragnę poinformować, że I miejsce zajął Adam Labuhn, który będzie reprezentował naszą szkołę oraz Gdynię w etapie wojewódzkim Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Wręczenie nagród i podsumowanie konkursu etapu miejskiego odbędzie się podczas obchodów Dnia Strażaka w Jednostce Ratowniczo - Gaśniczej nr 2 w Gdyni-Chyloni.

Opiekun Daniel Czech

OTWP15