Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do IX Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni

w przypadku niezakwalifikowania się kandydata wnioski o ponowne rozpatrzenie składać można w szkole od 13 sierpnia

na formularzu dostępnym w szkole lub na stronie szkoły w zakładce „rekrutacja”

wnioski te będą rozpatrywane po 19 sierpnia w przypadku zaistnienia wolnych miejsc

SZANOWNI KANDYDACI ZAKWALIFIKOWANI DO IX LICEUM

od 13 sierpnia do 18 sierpnia 2020 r. (w godz. 9.00 - 15.00) potwierdzenie woli nauki kandydatów zakwalifikowanych do IX LO przez złożenie:

- oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej

- oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty

- 2 zdjęć (podpisanych na odwrocie imieniem i nazwiskiem)

- odpisu skróconego aktu urodzenia (kopia)

- karty zdrowia

- wypełnionego kwestionariusza

(kwestionariusz przygotowany przez szkołę dostępny jest w szkole
oraz na stronie internetowej IX LO w zakładce „rekrutacja”)

Ogłoszenie list uczniów przyjętych do IX Liceum
19 sierpnia 2020 r. (środa) godz. 14.00

3 lutego 2016r. w Zespole Szkół Rzemiosła i Handlu odbyły się XXV Mistrzostwa Gdyni w sportach siłowych. Naszą szkołę reprezentowała siódemka  zawodniczek i zawodników, którzy spisali się znakomicie. W klasyfikacji drużynowej Agnieszka Kiełkowska IIId, Agnieszka Licau IId, Kinga Burczyk Id, Miachał Hawańczyk IIc, Sebastian Cierluk IId, Dominik KOhnke IIId i Bartosz Ogórek IIId   zajęli III miejsce.

Sebastian Cierluk z klasy IId zajął II miejsce w wyciskaniu sztangi leżąc.

10 lutego 2016r. w hali lekkoatletycznej Gdyńskiego Centrum Sportu odbyły się Mistrzostwa Gdyni Szkół Ponadgimnazjalnych w lekkoatletyce. Patrycja Paszkowska z kl. IIIb w biegu na dystansie 50m zajęła II miejsce i tym samym została srebrną medalistką mistrzostw.

Gratulujemy!