Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do IX Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni

w przypadku niezakwalifikowania się kandydata wnioski o ponowne rozpatrzenie składać można w szkole od 13 sierpnia

na formularzu dostępnym w szkole lub na stronie szkoły w zakładce „rekrutacja”

wnioski te będą rozpatrywane po 19 sierpnia w przypadku zaistnienia wolnych miejsc

SZANOWNI KANDYDACI ZAKWALIFIKOWANI DO IX LICEUM

od 13 sierpnia do 18 sierpnia 2020 r. (w godz. 9.00 - 15.00) potwierdzenie woli nauki kandydatów zakwalifikowanych do IX LO przez złożenie:

- oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej

- oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty

- 2 zdjęć (podpisanych na odwrocie imieniem i nazwiskiem)

- odpisu skróconego aktu urodzenia (kopia)

- karty zdrowia

- wypełnionego kwestionariusza

(kwestionariusz przygotowany przez szkołę dostępny jest w szkole
oraz na stronie internetowej IX LO w zakładce „rekrutacja”)

Ogłoszenie list uczniów przyjętych do IX Liceum
19 sierpnia 2020 r. (środa) godz. 14.00

Wydział Edukacji UM Gdyni, który jest współorganizatorem międzyszkolnego  Konkuru Wiedzy o Gdyni przesłał wyniki etapu szkolnego, który miał za zadanie wyłonić dwójkę uczestników, reprezentujących szkołę w zmaganiach półfinałowych. 18 listopada ośmioro uczestników zainteresowanych swoją "małą ojczyzną" napisało test przygotowany przez wiceprzewodniczącego Rady Miasta p. Zygmunta Zmudę-Trzebiatowskiego, wykazując się niemałą wiedzą na temat historii i wspólczesności naszego miasta. Miło mi poinformować, że najlepszy okazał się Mariusz Lasoń uczeń kl. IA, który zdobył 28pkt. na 30 możliwych. Tuż za nim uplasował się Filip Wereszczyński z kl. IC również z bardzo dobrym wynikiem 24/30pkt. Kolejny etap konkursu, w którym rywlizować będą najlepsi ze wszystkich niemal szkół gdyńskich odbędzie się 24 lutego 2017r. w Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni. Gratulujemy i już dzisiaj życzymy powodzenia w półfinale.

Jednocześnie przypominamy, że cały czas można jeszcze zgłaszać się do udziału w innych kategoriach konkursu "Gdynia moje miasto - okno na świat". Do 16 grudnia czekamy na zgłoszenia w kategorii Recytacja i Poezja Śpiewana, do 12 stycznia w kategorii Fotografia (w tym roku temat : Okna Gdyni) i do konkursu oratorskiego "Mowa na cześć Gdyni". Wszystkie dodatkowe informacje można uzyskać w bibliotece szkolnej. Zapraszamy!

Barbara Buller