Szanowni MATURZYŚCI !!!

harmonogram odbioru świadectw maturalnych dla poszczególnych klas - 11 sierpnia - znajduje się poniżej (w artykułach)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SZANOWNI KANDYDACI !!

Ogłoszenie list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych:

12 sierpnia 2020 r. (środa) godz. 14.00

(na stronie IX LO, na tablicach ogłoszeń w szkole oraz w systemie naboru)

od 13 sierpnia do 18 sierpnia 2020 r. (w godz. 9.00 - 15.00)

potwierdzenie woli nauki w IX LO poprzez złożenie:

- oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej

-oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty

- 2 zdjęć (podpisanych na odwrocie imieniem i nazwiskiem)

- odpisu skróconego aktu urodzenia (kopia)

- karty zdrowia

- wypełnionego kwestionariusza

(kwestionariusz przygotowany przez szkołę dostępny będzie w szkole
oraz na stronie internetowej IX LO w zakładce „rekrutacja”)

Ogłoszenie list uczniów przyjętych i nieprzyjętych:
19 sierpnia 2020 r. (środa) godz. 14.00

w przypadku niezakwalifikowania się kandydata wnioski o ponowne rozpatrzenie składać można w szkole od 12 sierpnia

na formularzu dostępnym w szkole lub na stronie szkoły w zakładce „rekrutacja”

wnioski te będą rozpatrywane po 19 sierpnia
w przypadku zaistnienia wolnych miejsc

7 października 2017 roku reprezentacja naszej szkoły w składzie: Kacper Dobrzeniecki, Szymon Kolasiński,  Mateusz Michniewicz, Mikołaj Misztal, Maciej Nowocień, Kacper Polkowski, Kacper Sędor i Andrzej Zborowski wzięła udział w pierwszej edycji Mistrzostw Gdyni  szkół ponadgimnazjalnych w unihokeju, które odbyły się w VLO w Gdyni. Rozegraliśmy trzy pełne emocji, niesamowitych akcji oraz heroicznej walki mecze. Poziom zaangażowania i adrenaliny był tak wysoki, że nasi zawodnicy przesiedzieli dziewięć minut na ławce kar. We wszystkich meczach zdobyliśmy sześć niezwykłej urody bramek. W sumie zajęliśmy czwarte miejsce co niestety nie pozwoliło nam awansować do dalszej fazy turnieju, jednak postawa i umiejętności naszych reprezentantów oraz ich olbrzymi potencjał świetnie rokują na następne lata. Całej ósemce jeszcze raz gorąco gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły!!!

Marcin Starnawski