Szanowni MATURZYŚCI !!!

harmonogram odbioru świadectw maturalnych dla poszczególnych klas - 11 sierpnia - znajduje się poniżej (w artykułach)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SZANOWNI KANDYDACI !!

Ogłoszenie list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych:

12 sierpnia 2020 r. (środa) godz. 14.00

(na stronie IX LO, na tablicach ogłoszeń w szkole oraz w systemie naboru)

od 13 sierpnia do 18 sierpnia 2020 r. (w godz. 9.00 - 15.00)

potwierdzenie woli nauki w IX LO poprzez złożenie:

- oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej

-oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty

- 2 zdjęć (podpisanych na odwrocie imieniem i nazwiskiem)

- odpisu skróconego aktu urodzenia (kopia)

- karty zdrowia

- wypełnionego kwestionariusza

(kwestionariusz przygotowany przez szkołę dostępny będzie w szkole
oraz na stronie internetowej IX LO w zakładce „rekrutacja”)

Ogłoszenie list uczniów przyjętych i nieprzyjętych:
19 sierpnia 2020 r. (środa) godz. 14.00

w przypadku niezakwalifikowania się kandydata wnioski o ponowne rozpatrzenie składać można w szkole od 12 sierpnia

na formularzu dostępnym w szkole lub na stronie szkoły w zakładce „rekrutacja”

wnioski te będą rozpatrywane po 19 sierpnia
w przypadku zaistnienia wolnych miejsc

W czwartek 14 grudnia delegacja IX LO została zaproszona na galę podsumowującą wojewódzką kampanię edukacyjno-informacyjną „Pomorska Komórkomania”. W jej trakcie wręczono Certyfikaty „Szkoły z Życiem”  przyznawane  przez Fundację DKMS i Kuratorium Oświaty w Gdańsku. Zaproszenie  był efektem aktywnego udziału IX LO w przeprowadzonej 28 listopada akcji polegającej na rejestracji  potencjalnych dawców krwiotwórczych komórek macierzystych. Szkołę reprezentowali: p. dyrektor Wiesława Krysztofowicz, nauczyciel koordynujący projekt Leszek Sobieraj oraz uczniowie z klasy I B Wiktoria Pasiecznik, Angelika Krauza i Kamil Gracz. Obecna była również nauczycielka języka angielskiego p. Dorota Twarowska wspomagająca „pozytywną energią”  realizację projektu  wśród uczniów.

Leszek Sobieraj