Szanowni MATURZYŚCI !!!

harmonogram odbioru świadectw maturalnych dla poszczególnych klas - 11 sierpnia - znajduje się poniżej (w artykułach)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SZANOWNI KANDYDACI !!

Ogłoszenie list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych:

12 sierpnia 2020 r. (środa) godz. 14.00

(na stronie IX LO, na tablicach ogłoszeń w szkole oraz w systemie naboru)

od 13 sierpnia do 18 sierpnia 2020 r. (w godz. 9.00 - 15.00)

potwierdzenie woli nauki w IX LO poprzez złożenie:

- oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej

-oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty

- 2 zdjęć (podpisanych na odwrocie imieniem i nazwiskiem)

- odpisu skróconego aktu urodzenia (kopia)

- karty zdrowia

- wypełnionego kwestionariusza

(kwestionariusz przygotowany przez szkołę dostępny będzie w szkole
oraz na stronie internetowej IX LO w zakładce „rekrutacja”)

Ogłoszenie list uczniów przyjętych i nieprzyjętych:
19 sierpnia 2020 r. (środa) godz. 14.00

w przypadku niezakwalifikowania się kandydata wnioski o ponowne rozpatrzenie składać można w szkole od 12 sierpnia

na formularzu dostępnym w szkole lub na stronie szkoły w zakładce „rekrutacja”

wnioski te będą rozpatrywane po 19 sierpnia
w przypadku zaistnienia wolnych miejsc

"Dziewiątka" jak co roku wzięła udział w projekcie edukacyjno-artystycznym towarzyszącym Festiwalowi Polskich Sztuk Współczesnych R@port. Opiekunka artystyczna grupy młodzieży pani Dorota Twarowska nie ukrywała emocji i tak pisała o wydarzeniu, na które co roku z niecierpliwością czeka„Cudowną Utalentowaną Kochaną Młodzież mam w IX LO Gdynia.

9.edycja projektu edukacyjno - artystycznego 'Dramat w szkole' przeszła już do historii a emocje nadal olbrzymie. Dzielę się z Państwem zdjęciami z dzisiejszego dnia. Uwielbiam promować współczesną polską dramaturgię wśród młodzieży, to już mój 6 raz w ramach Raportu. W tym roku dramat pt. 'Wojna, Dziecko, Matka' , Tomasza Mana w reżyserii Szymona Sędrowskiego.Grupa otrzymuje wyróżnienie z rąk Pani Joanny Zielińskiej, zasiadającej w jury konkursu. Dziękujemy. Do zobaczenia za rok.

Dorota Twarowska