Szanowni MATURZYŚCI !!!

harmonogram odbioru świadectw maturalnych dla poszczególnych klas - 11 sierpnia - znajduje się poniżej (w artykułach)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SZANOWNI KANDYDACI !!

Ogłoszenie list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych:

12 sierpnia 2020 r. (środa) godz. 14.00

(na stronie IX LO, na tablicach ogłoszeń w szkole oraz w systemie naboru)

od 13 sierpnia do 18 sierpnia 2020 r. (w godz. 9.00 - 15.00)

potwierdzenie woli nauki w IX LO poprzez złożenie:

- oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej

-oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty

- 2 zdjęć (podpisanych na odwrocie imieniem i nazwiskiem)

- odpisu skróconego aktu urodzenia (kopia)

- karty zdrowia

- wypełnionego kwestionariusza

(kwestionariusz przygotowany przez szkołę dostępny będzie w szkole
oraz na stronie internetowej IX LO w zakładce „rekrutacja”)

Ogłoszenie list uczniów przyjętych i nieprzyjętych:
19 sierpnia 2020 r. (środa) godz. 14.00

w przypadku niezakwalifikowania się kandydata wnioski o ponowne rozpatrzenie składać można w szkole od 12 sierpnia

na formularzu dostępnym w szkole lub na stronie szkoły w zakładce „rekrutacja”

wnioski te będą rozpatrywane po 19 sierpnia
w przypadku zaistnienia wolnych miejsc

Uczennica klasy Ia- Anna Głodowska wraz z panią Anną Hochleitner w roli opiekuna, w dniach 12-14 czerwca wyjechała na XXI Ogólnopolski Finał Samorządowego Konkursu Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych" w Ostródzie. Towarzyszyła im w tej delegacji szóstka pozostałych laureatów gdyńskiej edycji tego konkursu.

Anna jako przedstawicielka Gdyni  oraz naszej szkoły miała szansę uczestniczyć w wielu atrakcjach zapewnionych w Ostródzie, między innymi; w koncercie zespołu November Project i Łąki Łan, w zwiedzaniu muzeum na polu Grunwaldzkim, w pokazie walk rycerskich oraz zwiedzaniu Ostródy.

W sobotę 13 czerwca, odbyła się gala finałowa konkursu, w czasie której zostały ogłoszone wyniki, Anna wprawdzie nie została laureatką ogólnopolskiej edycj, lecz podsumowuje tę przygodę tymi słowami: "To był wielki zaszczyt, móc reprezentować Gdynię w tak prestiżowym konkursie. Czuję się zobowiązana do tego, by swoją postawą zachęcać innych do brania udziału w wolontariatach, motywuje mnie to również do dalszego działania. Mimo iż nie stanęłam na podium, to i tak czuję, że wygrałam -  poznałam wspaniałych ludzi, którzy wspierali mnie przez cały wyjazd. Mam nadzieję że w najbliższym czasie znowu się z nimi spotkam."