Szanowni MATURZYŚCI !!!

harmonogram odbioru świadectw maturalnych dla poszczególnych klas - 11 sierpnia - znajduje się poniżej (w artykułach)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SZANOWNI KANDYDACI !!

Ogłoszenie list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych:

12 sierpnia 2020 r. (środa) godz. 14.00

(na stronie IX LO, na tablicach ogłoszeń w szkole oraz w systemie naboru)

od 13 sierpnia do 18 sierpnia 2020 r. (w godz. 9.00 - 15.00)

potwierdzenie woli nauki w IX LO poprzez złożenie:

- oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej

-oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty

- 2 zdjęć (podpisanych na odwrocie imieniem i nazwiskiem)

- odpisu skróconego aktu urodzenia (kopia)

- karty zdrowia

- wypełnionego kwestionariusza

(kwestionariusz przygotowany przez szkołę dostępny będzie w szkole
oraz na stronie internetowej IX LO w zakładce „rekrutacja”)

Ogłoszenie list uczniów przyjętych i nieprzyjętych:
19 sierpnia 2020 r. (środa) godz. 14.00

w przypadku niezakwalifikowania się kandydata wnioski o ponowne rozpatrzenie składać można w szkole od 12 sierpnia

na formularzu dostępnym w szkole lub na stronie szkoły w zakładce „rekrutacja”

wnioski te będą rozpatrywane po 19 sierpnia
w przypadku zaistnienia wolnych miejsc

Samorządowy konkurs dla nastolatków "Ośmiu wspaniałych" to piękna inicjatywa pokazująca pięknych ludzi. Raz w roku ujawniają swoje działania ci, którzy na co dzień bez fleszy i oklasków wykonują swoją wolontariacką misję, często niełatwą,  nie zawsze wdzięczną, ale przynoszącą im niezmiennie  wiele satysfakcji.

27 marca w Zespole Szkół n 11 odbyła się XV gdyńska edycja tego konkursu. Mamy powód do dumy. W finałowej Ósemce  wyłonionej spośród 22 uczestników z 14 szkół znalazły się aż trzy nasze uczennice. Kamila Pierzga z klasy I, Joanna Konkol z klasy II i Dagmara Dzięcielska z klas III ...

są pogodne, chętne do pomocy innym i pełne pasji i zaangażowania w to, co robią. A robią wiele... Uczestniczą w najróżniejszych kwestach na rzecz potrzebujących, podejmują liczne akcje charytatywne, wspomagają szlachetne inicjatywy. "Być jak św. Mikołaj", Szlachetna paczka", działania dla hospicjum "Bursztynowa Przystań", akcja "Dawcy Szpiku", "Wędrówki życiowe" czyli integracja różnych pokoleń  - to pole działania Kamili, Asi i Dagmary. Hacerstwo  i szkolne kołem Caritas stymulują większość poczynań "naszych Wspaniałych".

Dziewczęta - jesteśmy z Was dumni !