Szanowni MATURZYŚCI !!!

harmonogram odbioru świadectw maturalnych dla poszczególnych klas - 11 sierpnia - znajduje się poniżej (w artykułach)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SZANOWNI KANDYDACI !!

Ogłoszenie list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych:

12 sierpnia 2020 r. (środa) godz. 14.00

(na stronie IX LO, na tablicach ogłoszeń w szkole oraz w systemie naboru)

od 13 sierpnia do 18 sierpnia 2020 r. (w godz. 9.00 - 15.00)

potwierdzenie woli nauki w IX LO poprzez złożenie:

- oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej

-oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty

- 2 zdjęć (podpisanych na odwrocie imieniem i nazwiskiem)

- odpisu skróconego aktu urodzenia (kopia)

- karty zdrowia

- wypełnionego kwestionariusza

(kwestionariusz przygotowany przez szkołę dostępny będzie w szkole
oraz na stronie internetowej IX LO w zakładce „rekrutacja”)

Ogłoszenie list uczniów przyjętych i nieprzyjętych:
19 sierpnia 2020 r. (środa) godz. 14.00

w przypadku niezakwalifikowania się kandydata wnioski o ponowne rozpatrzenie składać można w szkole od 12 sierpnia

na formularzu dostępnym w szkole lub na stronie szkoły w zakładce „rekrutacja”

wnioski te będą rozpatrywane po 19 sierpnia
w przypadku zaistnienia wolnych miejsc

25 września w I ALO po raz pierwszy w historii gdyńskiego sportu szkolnego, odbyły się Mistrzostwa Gdyni szkół ponadgimnazjalnych w badmintonie.
Nasza reprezentacja dziewcząt w składzie : Agata Kolatowska kl.3a, Paulina Kolatowska kl.1e oraz Maja Murawska kl.1d zajęła trzecie miejsce w turnieju !

Męską drużynę tworzyli natomiast: Kacper Polkowski kl.3c, Mikołaj Misztal kl. 2b oraz Bartek Bujak kl. 1d. Chłopcy po doskonałej i zaciętej grze ulegli w finale drużynie gospodarzy i zakończyli turniej na drugim miejscu. Dzięki zdobyciu wicemistrzostwa Gdyni, w dniu 3 października panowie przystąpili do barażowego meczu o wejście do Półfinału Wojewódzkiej Licealiady  z wicemistrzami Gdańska - reprezentacją V LO. Po niezwykle pasjonującej grze, trwającej niemal do ostaniej lotki,  nasza reprezentacja przegrała mecz 3:2.
Obu naszym drużynom serdecznie dziękujemy za wspaniałe emocje sportowe i bardzo dużą wolę walki.
Katarzyna Białkowska