Szanowni MATURZYŚCI !!!

harmonogram odbioru świadectw maturalnych dla poszczególnych klas - 11 sierpnia - znajduje się poniżej (w artykułach)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SZANOWNI KANDYDACI !!

Ogłoszenie list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych:

12 sierpnia 2020 r. (środa) godz. 14.00

(na stronie IX LO, na tablicach ogłoszeń w szkole oraz w systemie naboru)

od 13 sierpnia do 18 sierpnia 2020 r. (w godz. 9.00 - 15.00)

potwierdzenie woli nauki w IX LO poprzez złożenie:

- oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej

-oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty

- 2 zdjęć (podpisanych na odwrocie imieniem i nazwiskiem)

- odpisu skróconego aktu urodzenia (kopia)

- karty zdrowia

- wypełnionego kwestionariusza

(kwestionariusz przygotowany przez szkołę dostępny będzie w szkole
oraz na stronie internetowej IX LO w zakładce „rekrutacja”)

Ogłoszenie list uczniów przyjętych i nieprzyjętych:
19 sierpnia 2020 r. (środa) godz. 14.00

w przypadku niezakwalifikowania się kandydata wnioski o ponowne rozpatrzenie składać można w szkole od 12 sierpnia

na formularzu dostępnym w szkole lub na stronie szkoły w zakładce „rekrutacja”

wnioski te będą rozpatrywane po 19 sierpnia
w przypadku zaistnienia wolnych miejsc

Warto było przyjść w ostatnią niedzielę na uroczyste otwarcie Gdyńskiego Centrum Filmowego, bo po ceremonii otwarcia można było zwiedzać cały budynek wraz z salami wykładowymi Gdyńskiej Szkoły Filmowej, trzema kinami, księgarnią, salą wystawową. Uczniowie wraz z nauczycielami Wojciechem Kullingiem i Arkadiuszem Ordyńcem mogli podpatrzeć pracę fachowców od charakteryzacji, zobaczyć ciekawą wystawę poświęconą filmowi "Ida" czy zrobić sobie zdjęcie ze Shrekiem. Centrum robi naprawdę imponujące wrażenie...

a jego lokalizacja blisko Teatru Muzycznego, Muzeum Miasta Gdyni i kolejki szynowej na Kamienną Górę jest idealna. Od poniedziałku 14 września w salach kinowych Gdyńskiego Centrum Filmowego można będzie oglądać filmy Konkursu Głównego 40 Festiwalu Filmowego. Premiery filmów jak zwykle odbywać się będą w Teatrze Muzycznym. Klasa 1 A wraz z DKF-em "Gadające Głowy" uczestniczyć będzie w projekcjach i konferencjach z twórcami filmów.

DKF ( 1 A ) z Mają Ostaszewską

DKF ( 1 A ) z Tomkiem Kotem