Dnia 17 grudnia 2015 roku w Urzędzie Marszałkowskim w Gdańsku, odbył się II etap konkursu pt. "Poznaj swoje prawa w pracy", organizowany przez Państwową Inspekcję Pracy. Naszą szkołę reprezentowali: Feliks Gorzeński z klasy I a i Daria Treder z klasy III a.

W etapie wojewódzkim konkursu uczestniczyło 32 uczniów z 15 szkół z całego województwa. Finaliści tego etapu odpowiadali na 35 pytań testowych

obejmujących treści zawartych w Ustawie Kodek Pracy oraz zagadnień dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy. Do etapu centralnego zakwalifikowały się trzy osoby, w tym uczennica naszej szkoły Daria Treder, która wywalczyła II miejsce po pasjonującej walce w dogrywce.


Serdecznie naszym finalistom gratulujemy. Darii Treder życzymy sukcesów w etapie centralnym, który odbędzie się w kwietniu w Warszawie.

Opiekun Daniel Czech